fbpx

Kunstigalerii Tallinnas ARTSTAC

Kollektsionäärid.

Soovite alustada uue kollektsiooni loomist?

Esimese sammuna peaksite leidma kellegi, keda saate usaldada. Sellel inimesel peaks olema terav silm ja endalgi haruldane kunstikogu.

Kahtlemata peaksite ka teie ise armastama kunsti kogu hingega ning olema mingil moel ka sellega seotud, sest võimsamad kogud on üles ehitatud riskide, siiruse ja uskumuste jõule.

Kunst kui investeering. Kunsti ostmist võib võrrelda iga tavalise ​​investeeringuga.

Kunst võib osutuda heaks investeeringuks, eriti juhul, kui ostate suurepäraseid teoseid õigel ajal ja õige hinnaga. Kuid tasub olla ettevaatlik - tavaliselt need nimesed, kes vaatavad kunsti kui oma portfelli mitmekesistamist, kipuvad sageli hangeldama.

Kuidas saavad värsked kunstikogujad ligi suurepärastele töödele? Pole liialt öeldud, et tänapäeval on kogujaid rohkem, kui väärtuslikke teoseid.

See ongi põhjuseks, miks peaksite looma lähedaseid suhteid harukordsete tööde kogujate, nõustajate ning ekspertidega.

________________________________________________________________________________________________________________________________

ARTSTAC on rahvusvaheline kunstigalerii.

50-aastane kogemus Euroopa kunstiturul on võimaldanud luua meil väga mahuka ja mitmekülgse kunstikollektsiooni, milles leidub töid erinevatest prantsuse koolkondadest, samuti pärineb tubli osa kollektsioonist Eestist, Leedust ning Prantsusmaalt.

Alates 1990-ndatest otsustas ARTSTACi looja osta ja laiendada Eesti kunsti Euroopasse ja eriti aktiivselt Prantsusmaale.  

Näiteks Rein Tammik oli tol ajal kõige tunnustatum Eesti kunstnik, seega otsustasime viia ta Prantsusmaale. Rein Tammik tootis Prantsusmaal aastatel 1990–1993 parimat prantsuse hüperrealistlikku ja emotsionaalset kunsti ning seda sponseeris meie prantsuse galerii.

Rein Tammik on rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik. Sel perioodil on tema teosed üliharuldased ja asjatundjad saavad imetleda neid varsti ainult muuseumides.

Millega me praegu tegeleme:

- Edendame ja toetame eesti kunsti rahvusvaheliselt, eriti prantsuskeelsel turul nagu Belgia, Šveits, Luksemburg ja Prantsusmaa

- Pakume uutele Eesti kollektsionääridele valiku väärtuslikke teoseid

- Nõustame, kuidas oma kollektsiooni paremini rahvusvaheliselt portfoolio

- Toetame valitud Eesti kunstnikke rahvusvahelisele turule sisenemisel

- Korraldame oksjoneid Euroopa turul, kasutades digitaalset rahvusvaheliselt tunnustatud platvormi 450 miljoni külastajaga (Euroopa sihtrühmale)

2023. aastal plaanib ARTSTAC avada ka oma muuseumi ning sihtasutuse.

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Select your currency
EUR Euro
USD Ameerika Ühendriikide (USA) dollar