fbpx

Kunsti ost ja müük

ArtSTAC galeriis on müügil valik kaasaegset eesti ja rahvusvaheline kunsti. Kunsti ost ja müük.

Enamik töid on üleval siin kodulehel, kuid täieliku valikuga saab tutvuda galeriis kohapeal. Lisainfo saamiseks võta ühendust art@artstac.com, tel. 53946383 või külasta galeriid!

Kui Sul on kunstiteos, mida soovid müüa, siis aitame Sul seda teha. Selleks võta ühendust kas e-maili teel (art@artstac.com), helista tel. 53946383 või külasta galeriid.

ÜLDISED TELLIMISTINGIMUSED

Tutvumaks teose kirjeldusega klikkige nupule „Vaata töö lisainfot“.
Valige välja Teile sobivad kunstiteosed ja lisage need ostukorvi klikkides „Lisa korvi“. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja soovi korral ka eemaldada.
Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate väljade täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud teoste kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

Olles veendunud oma otsuses teose/te ostuks klikkige nupule „Vormistage tellimus”.
Lehel „Tellimusvorm“ kontrollige kas soovitud tellimuses on kõik kohustuslikud andmed (Kontaktisik, Aadress, Linn, Postiindeks, E-post, Telefon) korrektselt esitatud ning kui olete nõustunud ArtSTAC kunstiagentuuri/ArtSTAC OÜ ostukeskkonnas kehtivate tingimustega ? klikkige nupul „Esita tellimus“. Kui soovite, et ostu kättetoimetamise aadress oleks erinev, palun kirjutage see aadress väljal „Märkused“.

Kunsti ost ja müük

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Select your currency
EUR Euro
USD Ameerika Ühendriikide (USA) dollar